Eredmények

Verseny eredmények a 2019/20-as tanévben

Bolyai Matematika Csapatverseny:
megyei I. helyezettek, majd Országos döntőben XXII. helyezettek Csepeli Dalma, Stingli Péter, Szabó Márton, Tóth Kristóf 8. a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Bartalosné Agócs Irén

Megyei Matematikaverseny:
II. helyezett Szabó Márton 8. a osztályos tanuló.

Megyei Környezetvédelmi Verseny:
I. helyezettek Bertalan Péter, Bognár Annamária, Csepecz Dorka 9. a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Horváth Balázs

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny:
területi döntő 1. hely Novák Csenge, Kővári Virág, Telkes István 11. a és 11. b osztályos tanulók,
területi döntő 2. hely Szabó Döniz, Lajkó Dávid, Furka Aliz 11. b osztályos tanulók.
Országos döntőbe jutottak, ami 2020. november 7-én lesz.
Felkészítő tanárok: Fehérné Keserű Katalin, Horváth Balázs

Öveges József fizikaverseny:
megyei legjobb eredményt ért el Stingli Péter 8. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Bartalosné Agócs Irén

Történelem és Művészettörténeti Verseny:
megyei II. helyezettek Gogarten Philipp, Stingli Péter, Szabó Márton 8. a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Puskás Zsolt

Arany János Magyar Nyelvi Verseny:
országos VIII. helyezett Szabó Márton 8. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Viczainé Lajkó Anita

Hebe német levelező Verseny:
országos I. helyezett Gogarten Philipp, Szabó Márton 8. a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Loósz Nóra Regina

“Az én Pannóniám” Versmondó Verseny:
Bronz minősítés ért el Szurok Bence 11. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Simonovicsné Hegedüs Laura

XXV. Illyés Gyula Szavalóverseny:
II. helyezett Szurok Ferenc Bence 11. a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Simonovicsné Hegedüs Laura

Zrínyi Ilona Matematikaverseny:
Díjazott megyei szinten Szabó Márton Dániel 8. a osztályos tanuló.


“Az év trubadúrja 2020.” pályázat (Az Irodalmi Rádió szervezésében):
III. helyezett Kiss Dóra 10. b osztályos tanuló.


Verseny eredmények a 2018/19-es tanévben

Arany János anyanyelvi verseny:
1. helyezett országos szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló.

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny:
III. helyezett megyei szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló.

Bendegúz tudásbajnokság:
I. helyezett országos és megyei szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló biológia tantárgyból.

Világjáró földrajz országos verseny:
IV. helyezett Szabó Márton 7.a osztályos tanuló.

Hevesy György országos kémia verseny megyei döntő:
II. helyezett Stingli Péter 7. a osztályos tanuló

Biológia OKTV országos döntő:
38. helyezett Pálfi Anna 12.a osztályos tanuló.

Megyei Matematikaverseny döntője:
I. helyezett gimnáziumi kategóriában: Szabó Márton Dániel 7. a osztályos tanuló

Megyei Környezetvédelmi Vetélkedő döntője (I. Béla Gimnázium, Szekszárd) középiskolai csapatversenyben:
II. helyezés: Kővári Virág (10. a ), Novák Csenge (10. a), Telkes István (10.b )

Bolyai Matematika Verseny (csapatverseny) Tolna megyei forduló:
I. helyezett : Simon Csaba (7.a), Stingli Péter (7.a), Szabó Márton (7.a), Tóth Kristóf (7.a)

László Gyula Történelemverseny:
Farkas Dóra 11. a osztályos tanuló 23. helyezett a középdöntőben


Verseny eredmények a 2017/18-as tanévben

Arany János Magyar Nyelvi Verseny országos döntő:
első helyezett Stingli József 8.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Ekecsi Erzsébet

Curie Matematika Verseny országos döntő:
ötödik helyezés Stingli József 8.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Bartalosné Agócs Irén

Fair Play Cup Középiskolai Labdarúgó Program 2018-as körzeti tornán:
I. helyezettek Borbély Tamás, Csizmadia Áron, Farkas Norbert, Kocsis Zoltán, Németh Zsolt, Orova Nándor, Révész László, Törő Krisztián, Vén Máté 12. a osztályos tanulók.
II. helyezettek Juhász Bence, Méhes Richárd, Móricz Kristóf, Révész Bence, Sebestyén Gergely, Simon Gábor, Szabó Bence, Szirbek Balázs 11.a osztályos tanulók

Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny Megyei döntő 8. osztályosoknak:
I. helyezett Stingli József 8. a osztályos tanuló
Felkészítő tanár: Ekecsi Erzsébet

Megyei környezetvédelmi vetélkedő (I. Béla Gimnázium Szekszárd szervezésében):
I. helyezettek Krisztián Kamilla, Pálfi Anna, Tóth Zsófia 11. a osztályos tanulók
felkészítő tanár: Horváth Balázs

Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium által szervezett városi és kistérségi német nyelvi verseny: II. helyezett Noszkó Dóra 8. a osztályos tanuló.
felkészítő tanár: Rabóczki Ildikó.

„Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny
elődöntőben arany minősítést szerzett Varga Barbara, Bognár Annamária, Vass Erzsébet, Hadarics Lívia 7.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanárok: Telekiné Rábai Melinda, Teleki Károly

Curie matematika verseny:
területi forduló I. helyezett Stingli József 8.a osztályos tanuló.
felkészítő tanára: Bartalosné Agócs Irén

Curie környezetvédelmi emlékverseny:
területi döntő III. helyezés Novák Csenge, Szűcs Klaudia, Telkes István 9. a és b osztályos tanulók
Felkészítő tanár: Fehérné Keserű Katalin

Németh Margit matematika verseny (Dunaújvárosi SzC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma szervezésében):
I. helyezett Stingli József 8. a osztályos tanuló

Magyar László verseny 7-8. osztályosok kategóriája:
I. helyezettek Csurai Petra, Stingli József, Szebenyi Naomi (Magyar László Gimnázium)
II. helyezettek Csizmadia Karina, Nagy Luca, Nagy Vivien (Beszédes József Általános Iskola),
III. helyezettek Bognár Annamária, Hadarics Lívia, Homó Lola (Magyar László Gimnázium),

Magyar László verseny 9-12. osztályosok kategóriája:
I. helyezettek Joó Barbara, Kovács Krisztina, Pálfi Anna
II. helyezettek Erdélyi Noémi, Rabnecz Gréta, Szántó Eszter
III. helyezettek Babrányi Beáta, Lajkó Dávid, Tamási József