Eredmények

Verseny eredmények a 2019/20-as tanévben


XXV. Illyés Gyula Szavalóverseny:
II. helyezett Szurok Ferenc Bence 11. a osztályos tanuló.
felkészítő tanár: Simonovicsné Hegedüs Laura


Zrínyi Ilona Matematikaverseny:
Díjazott megyei szinten Szabó Márton Dániel 8. a osztályos tanuló.


“Az év trubadúrja 2020.” pályázat (Az Irodalmi Rádió szervezésében):
III. helyezett Kiss Dóra 10. b osztályos tanuló.



Verseny eredmények a 2018/19-es tanévben


Arany János anyanyelvi verseny:
1. helyezett országos szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló.


Lotz János szövegértési és helyesírási verseny:
III. helyezett megyei szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló.


Bendegúz tudásbajnokság:
I. helyezett országos és megyei szinten Szabó Márton 7. a osztályos tanuló biológia tantárgyból.


Világjáró földrajz országos verseny:
IV. helyezett Szabó Márton 7.a osztályos tanuló.


Hevesy György országos kémia verseny megyei döntő:
II. helyezett Stingli Péter 7. a osztályos tanuló


Biológia OKTV országos döntő:
38. helyezett Pálfi Anna 12.a osztályos tanuló.


Megyei Matematikaverseny döntője:
I. helyezett gimnáziumi kategóriában: Szabó Márton Dániel 7. a osztályos tanuló


Megyei Környezetvédelmi Vetélkedő döntője (I. Béla Gimnázium, Szekszárd) középiskolai csapatversenyben:
II. helyezés: Kővári Virág (10. a ), Novák Csenge (10. a), Telkes István (10.b )


Bolyai Matematika Verseny (csapatverseny) Tolna megyei forduló:
I. helyezett : Simon Csaba (7.a), Stingli Péter (7.a), Szabó Márton (7.a), Tóth Kristóf (7.a)


László Gyula Történelemverseny: Farkas Dóra 11. a osztályos tanuló 23. helyezett a középdöntőben



Verseny eredmények a 2017/18-as tanévben

Arany János Magyar Nyelvi Verseny országos döntő:
első helyezett Stingli József 8.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Ekecsi Erzsébet


Curie Matematika Verseny országos döntő:
ötödik helyezés Stingli József 8.a osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Bartalosné Agócs Irén


Fair Play Cup Középiskolai Labdarúgó Program
2018-as körzeti tornán első helyezett:
12.a – Borbély Tamás, Csizmadia Áron, Farkas Norbert, Kocsis Zoltán, Németh Zsolt, Orova Nándor, Révész László, Törő Krisztián, Vén Máté


Fair Play Cup Középiskolai Labdarúgó Program
2018-as körzeti tornán második helyezett:
11.a – Juhász Bence, Méhes Richárd, Móricz Kristóf, Révész Bence, Sebestyén Gergely, Simon Gábor, Szabó Bence, Szirbek Balázs


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
megyei döntő 8. osztályosoknak: első helyezett Stingli József 8. a osztályos tanuló
felkészítő tanára: Ekecsi Erzsébet


Megyei környezetvédelmi vetélkedő (I. Béla Gimnázium Szekszárd szervezésében):
első helyezés: Krisztián Kamilla, Pálfi Anna, Tóth Zsófia 11. a osztályos tanulók
felkészítő tanár: Horváth Balázs


Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium által szervezett városi és kistérségi német nyelvi verseny:
második helyezést ért el Noszkó Dóra 8. a osztályos tanuló
felkészítő tanára Rabóczki Ildikó.


„Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny elődöntőjében arany minősítést szerzett:
Varga Barbara, Bognár Annamária, Vass Erzsébet, Hadarics Lívia 7.a osztályos tanulók
Felkészítő tanáruk: Telekiné Rábai Melinda, Teleki Károly


Curie matematika verseny:
területi forduló első helyezett Stingli József 8.a osztályos tanuló
felkészítő tanára: Bartalosné Agócs Irén


Curie környezetvédelmi emlékverseny:
területi döntő 3. helyezés Novák Csenge 9.a , Szűcs Klaudia 9.a , Telkes István 9. b osztályos tanulók
felkészítő tanár: Fehérné Keserű Katalin


Németh Margit matematika verseny (Dunaújvárosi SzC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma szervezésében):
I. helyezett Stingli József a Magyar László Gimnázium 8. a osztályos tanulója


Magyar László verseny 7-8. osztályosok kategóriája:
I. helyezett: Csurai Petra, Stingli József, Szebenyi Naomi   (Magyar László Gimnázium)
II. helyezett: Csizmadia Karina, Nagy Luca, Nagy Vivien   (Beszédes József Általános Iskola)
III. helyezett: Bognár Annamária, Hadarics Lívia, Homó Lola   (Magyar László Gimnázium)


Magyar László verseny 9-12. osztályosok kategóriája:
I. helyezés: Joó Barbara, Kovács Krisztina, Pálfi Anna (11.a)
II. helyezés: Erdélyi Noémi, Rabnecz Gréta, Szántó Eszter (11.b)
III. helyezés: Babrányi Beáta, Lajkó Dávid, Tamási József